Contact

U bent altijd welkom voor een bezoek aan ons atelier. U kunt met ons speciale opdrachten bespreken of bekijken hoe een hedendaags atelier werkt. Een groot deel van onze collega's is rechtstreeks bereikbaar voor een afspraak.
Wij staan voor betrouwbaarheid, vakmanschap en gemak.

Dagelijks verwerken wij een breed scala aan stoffen tot allerlei vormen van interieurtextiel. Bezoekers verbazen zich vaak over de hoge mate van handwerk die bij ons werk hoort en aan de andere kant hoe de automatisering helpt ons proces te optimaliseren. Studenten, branchegenoten, klanten en andere geïnteresseerden zijn van harte welkom.

Stuur een bericht

confectie
Of stel de vraag via Facebook
Support

Bel ons

071-5320091

Volg ons

Van der Lelie

Ons team

De afdelingen

Onze contactpersonen

Herman

Directie

06-50294630

h@vanderlelie.nl

Sjoerd

Directie

06-29260043

sjoerd@vanderlelie.nl

Floris

Commercie

06-55728595

floris@vanderlelie.nl

Sylvia

Receptioniste

071-5320091

atelier@vanderlelie.nl

Elise

Financiële administratie

071-8200487

elise@vanderlelie.nl

Celeste

Accountmanager projecten

06-52078232

celeste@vanderlelie.nl

Conny

Cheffin vermaak

071-8200481

vermaak@vanderlelie.nl

Inge

Accountmanager projecten

06-50628433

inge@vanderlelie.nl

Sha

Select, blinds en speciaalwerk

071-8200485

speciaal@vanderlelie.nl

Zera

Cheffin gordijnen

071-8200490

zera@vanderlelie.nl

Diana

Select, blinds en speciaalwerk

071-8200482

spw@vanderlelie.nl

Frannie

Orderinvoer

071-8200483

inkomend@vanderlelie.nl

Jan

Expeditie

071-8200484

jan@vanderlelie.nl

Janny

Vermaakwerk

071-8200489

vermaak@vanderlelie.nl

John

Inkomende goederen

071-8200488

inkomend@vanderlelie.nl

Nick

Inkomende goederen

071-8200483

inkomend@vanderlelie.nl

Paula

Vermaakwerk

071-8200489

vermaak@vanderlelie.nl